MÖT OSS PÅ PLATS

Kommande konferenser

Föregående konferenser

  • Smarta fastigheter

    Dag: 2016-12-06
    Tid: 08:30
    Plats: Courtyard by Marriott Stockholm
  • Cognizant

    Dag: 2016-12-08
    Tid: 16:45
    Plats: Sturebadet

Att vara deltagare

bild
 

Som deltagare får du:

  • en skräddarsydd dag skapad utifrån gedigen research
  • erfarenhetsutbyte med ledande beslutsfattare
  • inspiration av särskilt utvalda praktikfall
  • mingel under frukost, lunch och AW
  • föreläsarnas presentationer efter konferensen

Att vara partner

 

Träffa dina framtida affärskontakter!

Vi samlar Sveriges viktigaste beslutsfattare på nischade och affärsinriktade konferenser. Vi gör cirka 45 projekt per år och attraherar cirka 8000 deltagare. Våra konferenser byggs runt aktuella och spännande ämnen med starka personligheter – tillika de mest framträdande beslutsfattarna, visionärerna och strategerna från svenskt, nordiskt och internationellt näringsliv.

Att synas med oss är ett utmärkt tillfälle att marknadsföra ditt företag och företagets tjänster mot en specifik målgrupp. Du knyter nya kontakter samtidigt som du förstärker ditt företags position.

Är du intresserad att diskutera dina möjligheter? Gör en intresseanmälan så kontaktar vi dig.

 

 
Tidigare samarbetspartner:

      
      
      
      

Kontakta oss

 

 

Hampus Lindberg
Affärsområdeschef
Hampus Lindberg
hampus.lindberg@di.se
+46 73 673 33 77

 

Linda Gillan
Partneransvarig
Linda Gillan
linda.gillan@di.se
+46 70 240 13 51

 

Johan Kock
Partneransvarig
Johan Kock
johan.kock@di.se
+46 72 236 16 87

 

Daniel Linde
Partneransvarig
Daniel Linde
daniel.linde@di.se
+46 73 558 49 35

 

Andreas Malmborg
Partneransvarig
Andreas Malmborg
andreas.malmborg@di.se
+46 73 558 49 27

 

Thomas Danielsson
Projektchef
Thomas Danielsson
thomas.danielsson@di.se
+46 72 550 24 02

 

Paula Thelin
Projektledare
Paula Thelin
paula.thelin@di.se
+46 73 558 49 65

 

Carin Kylberg
Projektledare
Carin Kylberg
carin.kylberg@di.se
+46 72 545 60 77

 

Kristian Sylwan
Projektledare
Kristian Sylwan
kristian.sylwan@di.se
+46 73 558 49 10

 

Patrik Jönsson
Projektledare
Patrik Jönsson
patrik.jonsson@di.se
+46 70 379 69 28

 

Felicia Fazzi
Projektledare
Felicia Fazzi
felicia.fazzi@di.se
+46 73 558 49 38

 

Mariell Axelsson
Projektkoordinator
Mariell Axelsson
mariell.axelsson@di.se
+46 73 558 49 71

 

Patrik Eriksson
Försäljningschef deltagare
Patrik Eriksson
patrik.eriksson@di.se
+46 72 243 04 61

 

Frida Tonner
Deltagaransvarig
Frida Tonner
frida.tonner@di.se
+46 73 558 49 52

 

Inna Erngren Suwareh
Deltagaransvarig
Inna Erngren Suwareh
inna.erngren@di.se
+46 72 209 63 27

 

Mattias Zetterholm
Deltagaransvarig
Mattias Zetterholm
mattias.zetterholm@di.se
+46 70 539 68 75

 

Christine Engström Gallus
Deltagaransvarig
Christine Engström Gallus
christine.e.gallus@di.se
+46 73 558 49 70

 

Patrik Eriksson
Deltagaransvarig
Elina Samuelsson Pripp
elina.s.pripp@di.se
+46 73 558 49 84

 

Malin Müllersdorf
Marknadschef
Malin Müllersdorf
malin.mullersdorf@di.se
+46 70 675 66 24

 

Jenny Karlsson
Marknadsförare
Jenny Karlsson
jenny.karlsson@di.se
+46 70 788 42 38

 

Sofia Granbom
Marknadsförare
Sofia Granbom
sofia.granbom@di.se
+46 73 558 49 24